O nás

Jsme Češi. Avšak žijeme a pracujeme více než 30 let ve Švédsku. Rozhodli jsme se, že naše osobní zkušenosti se životem zde, ať už se týkají každodenního života, vzdělávání či pracovních možností,  předáme dál. Sdružujeme zkušené odborníky, pro něž je hlavní prioritou úspěšný výsledek. V našem týmu najdete právníky, ekonomy, finanční poradce, účetní, tlumočníky i pedagogy.

Jistě, můžete si pročíst stovky různých článků o Švédsku Dočíst se můžete například to, že je to země svobodného podnikání a vyšších platů, země s vysokou životní úrovní a velkorysým sociálním systémem a země bez rasových předsudků. Jakkoliv je internet jedinečným zdrojem  informací, jedná se vždy o zprostředkované informace. A to je důvod, proč byste se měli obrátit zrovna na nás. Jednoduše řečeno, žijeme v této zemi a víme velice dobře, jak to zde chodí.

Společně víme, co vše je nutné udělat pro to, abyste zde mohli svobodně žít, bydlet a pracovat. Víme, jak funguje sociální, zdravotní, ekonomický, daňový i vzdělávací systém, víme, jak se nejlépe uplatnit na pracovním trhu či podnikat. Co pro vás můžeme udělat?

  • Pomůžeme vám najít bydlení
  • Zajistíme vám odpovídající práci
  • Vyřešíme veškeré administrativní záležitosti
  • Doporučíme vám nejlepší jazykový kurz