Naučte se Švédsky

Vydat se do Švédska na několikadenní návštěvu, nebo se do této krásné země přestěhovat natrvalo, je podstatný rozdíl. Jistě, Švédové jsou evropané stejně jako my Češi. Odlišné jsou však jejich zvyklosti, myšlení, kultura a samozřejmě jazyk. Švédové jsou velice hrdý národ a na svou zem a jazyk nedají dopustit. To je potřeba brát v úvahu již ve chvíli, kdy vás začne lákat život ve Švédsku.

Znalost švédštiny se počítá

Pokud jste se právě nyní zalekli, že se budete muset začít učit švédsky, obáváte se správně. Možná perfektně ovládáte anglický jazyk a přijde vám zbytečné učit se k tomu švédsky. Anglicky se přece domluvíte v každé vyspělejší zemi. To je sice pravda, avšak u Švédů platí, že znalost jejich mateřského jazyka u cizinců žijících a pracujících ve Švédsku považují za samozřejmost. Ostatně, mělo by být přece normální, že ovládáme jazyk země, v níž dlouhodobě žijeme a pracujeme.

Člověk, který se do Švédská vydá hledat práci bez základní znalosti švédštiny, nemá příliš velkou šanci najít si dobré místo. A pokud se jazyk v budoucnu nenaučí, jeho pozice se nikdy nezlepší. Nemluvě o tom, že tento nedostatek nebude ovlivňovat pouze jeho pracovní, ale i také jeho osobní život. Rodilí Švédi jej budou považovat za cizince a nikdy jej nepřijmou mezi sebe.

Kvalitní jazykový kurz je základ

Švédštiny není třeba se bát, i když na první pohled vypadá dosti krkolomně. Nejlepší je začít se vzdělávat ještě v Česku. Zajistíme vám kvalitní jazykový kurz, kde vás čeští lektoři i rodilí mluvčí naučí základům švédského jazyka. Po příjezdu do Švédska můžete v kurzech švédštiny ihned pokračovat. Pro tyto účely máme pro naše klienty připravené kurzy i speciální jazykové programy. Než-li začnete švédský jazyk ovládat, pomůžeme vám s vyřizováním potřebné administrativy či korespondence.


Ceník jazykového kurzu
Název služby Cena
Online vyuka 450kč/h
*před objednáním zvolte prosím způsob komunikace


Způsob spojení: